• Пт. Дек 4th, 2020

Архітектори представили бачення трансформації Троєщини

Окт 19, 2020

Архітектори представили бачення трансформації Троєщини

Фото: пресс-служба партии За майбутне Архітектори обговорюють трансформацію Троєщини

На Троєщині треба прибрати занедбані недобудови, з’ясувати, які робочі місця тут потрібні і облаштувати торгівлю і простір біля води.

Відбулося чергове засідання Офісу трансформації Троєщини, на якому архітектори представили своє бачення змін столичного району. Зустріч організував кандидат в депутати Київради по 4 округу від партії За майбутнє Денис Борисенко.

Зокрема, Олександр Попов пропонує використовувати для створення нових робочих місць промислову територію за вулицею Пуховської. «Потрібно тільки зробити аналіз району: хто тут живе, які у місцевих жителів професії і які потреби в роботі», — говорить архітектор.

Також, за його словами, потрібно вирішити проблему з недобудовами на в’їзді в Троєщину. «Після знесення недобудов власникам буде платитися оренда за землю, наприклад, з зведених тут бізнес-центрів», — говорить Попов.

У свою чергу, архітектор і урбаніст Стас Дьомін торкнувся проблеми інфраструктури.

«Потрібно розділити Троєщину на об’єкти, створити порядок благоустрою, задати загальний стиль

і забезпечити зрощення об’єктів. Так складеться розуміння об’єкта і бюджету, і подальша реалізація проекту», — говорить він.

Дьомін вважає, що це питання можна вирішити за п’ять років.

«На першому етапі важливо вичистити все, впровадити якісні інженерні рішення з хорошими технологічними вузлами. Вирішити питання організації торгівлі. Площа ларьків сьогодні приблизно дорівнює площі перших поверхів району. Відповідно, є сенс в процесі капітальної реконструкції запропонувати жителям перших поверхів вигідні альтернативні умови для переселення та організувати тут торгівлю», — говорить він.

Архітектор Анна Вязовська пропонує упорядкувати простір вздовж водойм, створити комфортні пляжі, набережні, канали.

Як повідомлялося, в рамках трансформації Троєщини архітектори пропонують тимчасово ввести мораторій на забудову району.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись