• Сб. Фев 6th, 2021

Аварія Ан-26: сім’ям загиблих курсантів виплатили 28 млн

Окт 17, 2020

Аварія Ан-26: сім'ям загиблих курсантів виплатили 28 млн

Фото: Житомирская ОГА Прощання із загиблими курсантами на Житомирщині

Рішення про виплати сім’ям інших загиблих під час катастрофи літака в Харківській області приймуть після заключення спецкомісії.

Мініоборони перерахувало перші кошти сім’ям військовослужбовців, загиблих в авіакатастрофі під Чугуєвом Харківської області.

«Більш як 28 млн грн направлено Сухопутним військам ЗСУ для розподілу по військкоматах. Наступного тижня військові комісаріати перерахують ці кошти на рахунки одержувачів допомоги», — йдеться в повідомленні відомства.

Наразі рішення про виплату прийнято стосовно 19 загиблих курсантів Харківського Національного університету Повітряних Сил.

«Рішення про решту виплати буде прийнято після остаточного офіційного встановлення всіх обставин і причин авіакатастрофи», — зазначили в Міноборони.

Літак Ан-26 зазнав аварії біля Чугуєва увечері 25 вересня. Він здійснював навчальний політ. Загинули 26 осіб. Вижив тільки один курсант.

У Кабміні заявили, що розшифровка «чорних скриньок» показала наявність грубих порушень у виконанні польоту і в його організації, але дані самописців не публікують.

Источник