• Сб. Фев 20th, 2021

Баканов: рішення про введення нових санкцій стосовно Медведчука ґрунтується на матеріалах СБУ

Фев 20, 2021 , ,

Коментуючи результати засідання РНБО, очільник відомства Іван Баканов повідомив, що рішення РНБО про введення нових санкцій ґрунтується на матеріалах СБУ.

Про це повідомляє прес центр СБУ.

Баканов: рішення про введення нових санкцій стосовно Медведчука ґрунтується на матеріалах СБУ

Голова СБУ Іван Баканов заявив, що нові санкції РНБО ґрунтуються на матеріалах, якими володіє Служба безпеки України.

Окремо спецслужби рекомендували розширити введені раніше економічні санкції щодо власників авіакомпаній, які здійснювали польоти до Росії, і доповнити санкційний перелік ще 5 компаніями.

«Сьогодні Служба безпеки проводить слідчі дії, щоб задокументувати весь протиправний механізм постачання вугілля з тимчасово окупованої території до РФ та України. Таким чином, ми отримаємо підтвердження фінансування терористичної діяльності «ЛНР». І як результат – підґрунтя для повідомлення підозри представникам компанії», – зазначив Іван Баканов.

Він також пояснив, що після введення перших санкцій наприкінці січня кінцеві бенефіціари молдовської авіакомпанії JET4U S.R.L. та португальської JET4U LDA вживають термінові юридичні заходи, щоб обійти накладені на них обмеження. Зокрема, намагаються змінити обслуговуючі компанії – тобто вводять інших юросіб.

«Нам треба працювати на випередження», – наголосив Іван Баканов.