• Пн. Апр 19th, 2021

Баканов: співробітники СБУ перевіряють причетність спецслужб РФ до замаху на Наумова

СБУ перевіряє наявність можливих зв’язків ексзаступника глави спецслужби Дмитра Нескоромного зі спецслужбами РФ.

Баканов: співробітники СБУ перевіряють причетність спецслужб РФ до замаху на Наумова


Голова СБУ Іван Баканов під час виступу на закритому спільному засіданні Комітету Верховної Ради заявив про те, що СБУ буде детально вивчати можливі зв’язки Дмитра Нескоромного зі спецслужбами Російської Федерації. Його підозрюють в організації замовного вбивства Андрія Наумова.

«Як бачимо з окремих аудіозаписів, оприлюднених у ЗМІ, ймовірно, не обійшлося тут і без російського сліду. Тож буде детально вивчено можливий зв’язок підозрюваного зі спецслужбами країни-агресора», – повідомив голова СБУ.

Повідомляється, що приводом для підготовки замовного вбивства Наумова послужила його професійна діяльність — він не дозволяв злочинній групі призначити «своїх людей» на посади в СБУ.

Також Іван Баканов зазначив, що Служба безпеки має унікальний досвід із розкриття замовних вбивств – тільки протягом 2020 року таких справ було 12.

«Розкриття організації замовного вбивства Андрія Наумова – нічим не відрізняється від інших аналогічних злочинів. Для нас усі життя – однакові», — підкреслив голова СБУ.

Деталі справи: 23 січня пресслужба СБУ повідомила, що в ході реалізації слідчо-оперативних заходів із припинення злочину, а саме – запобігання вбивству начальника ГУ внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова, затримали колишнього першого заступника голови Служби безпеки Дмитра Нескоромного. Однак після затримання йому вдалося втекти в невідомому напрямку.

27 січня СБУ оприлюднила докази причетності колишнього першого заступника голови Служби Дмитра Нескоромного до організації підготовки вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова.

Нескоромному оголосили про підозру за ч. 1 статті 14, ч. 2 статті 28 та статтю 348 Кримінального кодексу України. Однак сам Нескоромний заявив, що нічого не отримував.

Повідомляє пресцентр СБУ