• Пн. Апр 19th, 2021

BBC позначило кримські міста російськими

Янв 25, 2021

BBC позначило кримські міста російськими

Фото: УП Крим знову приписали до Росії

Подібна ситуація виникла не вперше, раніше в агентстві називали помилкою згадку міст Криму російськими.

Британське інформаційне агентство BBC опублікувало інтерактивну карту, де були вказані міста, в яких проходили акції на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального, включивши в список російських міст Сімферополь і Севастополь, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко в Twitter.

 

При цьому видання зазначило, що Російська Федерація анексувала Крим і Севастополь в 2014 році.

У свою чергу Ніколенко заявив, що Севастополь і Сімферополь ніколи не були містами Росії, а Крим не анексований, а окупований.

«BBC Russian, не просувайте неправдиві російські наративи. Севастополь та Сімферополь ніколи не були містами Росії. Крим не анексований, а окупований. Міжнародне право має значення», — написав він.

Зазначимо, що подібна ситуація виникла не вперше. І неодноразово в агентстві називали помилкою згадку міст Криму російськими. Однак цього разу реакції поки не надійшло.

Нагадаємо, раніше французька газета Le Monde опублікувала карту поширення коронавірусу в світі, де позначила окупований Крим як територію Росії.

23 січня по всій Росії пройшла хвиля масових протестів на підтримку Олексія Навального, затриманого відразу після повернення на батьківщину з Німеччини, де він лікувався від отруєння в Росії бойовою отруйною речовиною Новичок.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись