• Вт. Сен 28th, 2021

Чаус заявив, що його хотіли вбити, і він втік

Авг 11, 2021

Чаус заявив, що його хотіли вбити, і він втік

Фото: Скриншот из видео Прокурори мають намір домагатися арешту Чауса

На суді екс-суддя заявив, що викрадачі планували його вбити, тому він втік і пройшов пішки 50 км.

Колишній суддя Микола Чаус в суді заявив, що його викрадачі хотіли його вбити, і йому вдалося від них втекти. Про це йдеться в рішенні Вищого антикорупційного суду, який відправив Чауса під цілодобовий домашній арешт.

 

«(Підозрюваний) зазначив, що є потерпілим у кримінальному провадженні щодо кримінального злочину, а саме викрадення з метою вбивства. Зазначив, що вбивство не реалізували, оскільки він втік, пройшов 50 км пішки і добровільно з’явився до органів Служби безпеки України», — йдеться в тексті рішення.

Чаус також заявляє, що НАБУ порушило норми Кримінального процесуального кодексу, не подавши клопотання про його затримання в антикорупційний суд, але звернувшись з клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді арешту. Такі обставини він вважає свідченням надання вказівки працівниками антикорупційних органів «діяти певним чином».

У тексті рішення суду сказано, що Чаус не був затриманий СБУ 30 липня, а був у лікарні під охороною, тому аргументи його захисту про те, що закінчився 48-годинний термін затримання, суд відхилив.

Нагадаємо, на початку квітня Чауса викрали в Кишиневі. А 30 липня він з’явився біля села Мазурівка Вінницької області.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись