• Ср. Май 19th, 2021

ДБР провело обшуки в двох департаментах КМДА через будівництво біля Лаври

Май 19, 2021

ДБР провело обшуки в двох департаментах КМДА через будівництво біля Лаври

Фото: dbr.gov.ua ДБР прийшли з обшуками в два департаменти КМДА

Чиновників КМДА підозрюють в тому, що вони не зупинили будівництво незаконного шестиповерхового офісного приміщення біля Києво-Печерської Лаври.

У Києві слідчі ДБР провели обшуки в Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю та Департаменті з питань реєстрації КМДА через незаконне будівництво біля Києво-Печерської Лаври. Про це в середу, 19 травня, повідомляє прес-служба ДБР.

Чиновників КМДА підозрюють в тому, що вони не зупинили будівництво шестиповерхового офісного приміщення біля Києво-Печерської Лаври хоча, згідно з містобудівними умовами, забудовник має право побудувати там житловий будинок не більше чотирьох поверхів.

Також працівники КМДА протиправно зареєстрували право власності забудовника на недобудоване приміщення.

Порушено кримінальну справу за статтями про зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги, що спричинило тяжкі наслідки та за статтею про службову недбалість (ч. 3 ст. 365-2; ч. 1 ст. 367 КК). Чиновникам загрожує позбавлення волі на термін до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади на термін до 3 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, останнім часом в зв’язку з непов’язаними між собою справами практично щодня проводяться обшуки в різних департаментах і відомствах КМДА. А вчора в будинку, де живе мер, відбулися обшуки. Кличко повідомив, що після тренування повернувся додому і дізнався у силовиків, що вони приходили з обшуками до жителів квартири, розташованої поверхом нижче. Перед цим Кличко зажадав від правоохоронців звіт у справах КМДА.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись