• Вс. Июл 25th, 2021

ДФС обшукала Київпастранс через привласнення бюджетних коштів

Июн 23, 2021

ДФС обшукала Київпастранс через привласнення бюджетних коштів

Фото: facebook.com/SFSofUkraine Податкова міліція обшукала Київпастранс

Співробітники фіскальної служби провели обшуки в приміщеннях комунального підприємства, вилучивши документацію і комп’ютерну техніку.

Державна фіскальна служба провела обшуки в Київпастрансі у справі про ухилення від сплати податків і привласненні бюджетних коштів. Про це повідомляє прес-служба ДФС в середу, 23 червня.

Згідно з повідомленням, службові особи Київпастрансу в змові з Дирекцією з будівництва та утримання об’єктів транспорту і допоміжної інфраструктури та іншими суб’єктами госпдіяльності протягом 2020 року привласнили бюджетні кошти при проведенні робіт з реконструкції трамвайної лінії. Загальна вартість робіт склала понад 80 млн гривень, значна частина яких була привласнена. Розмір збитку встановить експертиза.

Також повідомляється, що низка службових осіб сприяли в ухиленні від сплати податків у великих розмірах.

За даними справами напередодні в приміщеннях Київпастрансу провели обшуки, в результаті яких вилучили фінансово-господарську документацію та комп’ютерну техніку.

Обшуки, що тривали на комунальних підприємствах Києва, прокоментував глава ДФС Вадим Мельник: «Йде щоденна робота з виявлення фактів ухилення від сплати податків і неправомірного використання коштів з бюджету міста… ДФС не дозволить займатися розтратою бюджетних коштів, і продовжить жорстко реагувати на будь-які прояви порушень. Усі фігуранти кримінальних проваджень будуть притягнуті до відповідальності».

Раніше ДФС ліквідувала в Київській області конвертаційний центр з мільярдним обігом.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись