• Ср. Дек 2nd, 2020

Директор музею Революції Гідності відреагував на обшук

Ноя 19, 2020

Директор музею Революції Гідності відреагував на обшук

Фото: facebook.com/maidanmuseum.org Обшук також провели в музеї

У директора музею вилучили жорсткий диск, хоча, за його словами, вся документація щодо будівництва перебуває у підрядника.

Під час двогодинного обшуку вдома у директора Музею Революції Гідності Ігоря Пошивайла вилучено жорсткий диск з історією створення музею, повідомляє УНІАН у четвер, 19 листопада.

«Вони шукали документи, пов’язані зі спорудженням меморіалу Героїв Небесної сотні», — сказав він.

При цьому чиновник зазначив, що всі документи щодо будівництва меморіалу перебувають у генпідрядника.

«Вилучили мій приватний носій — жорсткий диск, на якому я зберігаю всю історію створення музею ще від громадської ініціативи Музей Майдану — Музею Свободи. І дуже дивно було, тому що це теж з одного боку не є законним, оскільки в постанові написано про вилучення документації, пов’язаної з фінансовою діяльністю, а електронні носії до кінця не є документацією», — сказав він.

Як уточнює PavlovskyNEWS, Пошивайло пояснив ситуацію звинувачення правоохоронцем тим, що меморіал ще не побудований і на нього накладено арешт. Через це підрядник не може відзвітувати, оскільки він повинен був здати вже готовий об’єкт.

За даними прокуратури, Музей перерахував підряднику 111,6 млн грн на будівництво, яке повинно було завершитися в серпні 2019 року, але нічого зроблено не було, а більш як 100 млн зникло. У зв’язку з цим керівництво музею та фірми підозрюють у зловживаннях.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись