• Вт. Май 18th, 2021

До Дня Києва в столиці відбудеться «Пробіг під каштанами»

Мар 24, 2021

До Дня Києва в столиці відбудеться "Пробіг під каштанами"

Фото: probeg.kiev.ua (архивное фото) «Пробіг під каштанами» в цьому році відбудеться ще й онлайн

У Києві до Дня міста щорічно триває традиційний благодійний «Пробіг під каштанами».

Щорічний благодійно-спортивний проект в Україні «Пробіг під каштанами» в цьому році відбудеться в двох форматах. Про це у вівторок, 23 березня, повідомляє прес-служба проекту.

Організатори пробігу нагадали, що в 2020 році у зв’язку з COVID-19 вперше змінили формат проведення заходу. Пробіг відбувся online і «отримав досить сильну підтримку від учасників».

«У цьому році благодійний проект, який запланований на 30 травня, відбудеться в двох форматах», — повідомила ініціатор і організатор проекту Ірина Кузнєцова.

За її словами, Offline на старт можна приєднатися на Майдані Незалежності, при цьому дотримуватися правил гігієни — обов’язково. До них належить правильно одягнена маска і дотримання відстані між учасниками, вітається наявність дезінфекторів та/або рукавиць у відвідувачів, окулярів, власних багаторазових пляшок з водою.

«Online зможуть приєднатися всі охочі незалежно від часу і місця участі. Для цього необхідно завантажити безкоштовний мобільний додаток Strava, зареєструватися в ньому і приєднатися до групи «Пробіг під каштанами». У день заходу, 30.05.2021 об 11.00 вийти на прогулянку або пробіжку, відкрити програму, натиснути старт, через 5 км — фініш», — розповіла Кузнєцова.

Вона наголосила, що цей проект — не змагання, головне ж в ньому — «бути частиною команди».

«У цьому році місто забезпечить підтримку благодійного проекту з метою скорочення витрат фонду на організацію заходу, адже внески учасників за традицією прямують реципієнту — Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», — сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, торік з міркувань безпеки 28-й «Пробіг під каштанами» перенесли на 30 травня 2021 року. У 2020 році пробіг відбувся онлайн.

Раніше повідомлялося, каліфорнійка 28-річна Макенна Майлер вразила світ своєю пробіжкою. Те, що їй вже через тиждень поставили термін народити дитину, зовсім не стало перешкодою, щоб подолати цілу милю (1,6 кілометра) всього за 5 хвилин і 25 секунд.

Нагадаємо, що встановлений світовий рекорд в бігу на п’ять тисяч метрів. Угандійський легкоатлет в Монако на фінальному забігу Діамантової ліги побив світовий рекорд 2004 року майже на 2 секунди.

Також повідомлялося, що вчені визначили найкращий час для занять бігом.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись