• Чт. Сен 23rd, 2021

Дрифт на Софіївській. Що загрожує організаторам

Авг 10, 2021

Дрифт на Софіївській. Що загрожує організаторам

Фото: КГГА Наслідки скандального дрифту

Зйомки відеоролика, під час яких два гоночних автомобілі, брендованих компанією RedBull, влаштували дрифт на Софійській площі в центрі Києва, викликали масу обурень.

 

У Києві вибухнув великий скандал через зйомки відеоролика, організованих компанією RedBull. У вівторок, 10 серпня, два гоночних автомобілі, брендованих RedBull, влаштували дрифт на Софійській площі в центрі Києва. Після гонок на покритті площі залишилися чорні сліди, а КМДА звернулася в поліцію, так як організатор не отримав дозволу для проведення заходу.   Корреспондент.net зібрав всі подробиці скандалу.   Незаконні зйомки   Дрифтинг проходив просто посеред дня в історичній пішохідній зоні. У зйомках відео брала участь українська реперша Alyona Alyona і коментатор кіберспортивних змагань Віталій Волочай.  

Дрифт на Софіївській. Що загрожує організаторам

  Автомобілями  ж при цьому управляли український гонщик Олександр Гринчук та ірландський — Конор Шанаган.   Alyona Alyona похвалилася в Сторіс Instagram відео з дрифту, а після того, як подія викликала скандал, видалила його. Через деякий час, знову ж в Сторіс, популярна реп-виконавиця пояснила свою участь у заході на Софійській площі.   «По-перше, це не були зйомки якиїсь реклами або зйомки якогось мого кліпу тощо. В Україну прилетів гонщик Коннор Шанг, який входить в топ-10 дрифтерів світу. І RedBull разом з ним хотів зняти відео, як вони сказали до Дня Незалежності України, і вирішили підключити декілька лідерів думок. Одним з цих лідерів думок була я, і моя роль полягала в тому, щоб просто покататися на дрифт-машині. Як мені сказали. Також мене запевнили в тому, що всі дозволи у них є, міська адміністрація надала, а після цього всього приїдуть клінінгові машини, все почистять. Дати вам відповіді на ваші питання я не можу, ні я, ні моя команда, ми цього всього не організовували. Всі ваші питання задавайте організатором цього дійства, компанії RedBull», — розповіла Alyona Alyona.   Організатори акції від коментарів утримуються. Водночас на міжнародній сторінці бренду в Facebook користувачі з України вимагають компанію відмити Софійську площу і звільнити працівників, які придумали акцію.       Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись