• Ср. Дек 2nd, 2020

Фонд державного майна проведе торги щодо 21 об’єкта

Ноя 20, 2020

Фонд державного майна проведе торги щодо 21 об'єкта

Фото: neat.com.ua Наступного тижня Фонд держмайна проведе 21 аукціон на понад 9 мільйонів гривень

Два найдорожчих об’єкти, які планують продати із молотка, розташовані в Київській області.

Майбутнього тижня Фонд державного майна проведе торги щодо 21 об’єкта на суму більш ніж на 9 мільйонів гривень. Про це в четвер, 19 листопада, повідомляє Фонд державного майна

Так, за тиждень з 23 по 27 листопада відбудеться 21 аукціон з приватизації. Найбільша кількість виставлених на торги об’єктів розташована в Київській області — всього п’ять.

Ще 4 об’єкти перебувають в Черкаській області, по 3 — у Житомирській і Полтавській.

Завдяки приватизації цих об’єктів до бюджету планують залучити 9,3 мільйона гривень.

Найдорожчий об’єкт — недобудований готель в Славутичі Київської області зі стартовою ціною близько 3 мільйонів. За ним іде середня школа з ціною близько 2,5 мільйона, теж в Київській області.

Нагадаємо, в Україні продали перший державний спиртзавод. Раніше Немирівський завод виставили на аукціон майже за 50 млн грн, але в підсумку він був проданий за 55 млн грн.

Незабаром з аукціону продали другий завод Укрспирту. Приватний інвестор купив підприємство за 50 млн грн — більш ніж в півтора рази дорожче від стартової суми.

Раніше на аукціоні продали 99,99% акцій компанії Київпассервіс, у власності якої перебуває шість автостанцій в Києві і 18 автостанцій у Київській області. Пакет акцій з початковою вартістю майже 196 млн гривень в ході аукціону вдалося продати за 231 млн гривень.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись