• Ср. Дек 30th, 2020

Глава МОЗ став потенційним донором кісткового мозку

Дек 30, 2020

Глава МОЗ став потенційним донором кісткового мозку

Фото: кадр из видео Максим Степанов став потенційним донором кісткового мозку

Максим Степанов підписав меморандум між Міністерством охорони здоров’я, представниками українського реєстру донорів кісткового мозку та Всеукраїнською платформою донорства.

  Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов став потенційним донором кісткового мозку, здавши зразки ДНК. Про це повідомив Максим Степанов у Facebook.   Під час підписання меморандуму між Міністерством охорони здоров’я, представниками українського реєстру донорів кісткового мозку та Всеукраїнською платформою донорства Я донор Максим Степанов зареєструвався в українському реєстрі донорів.   Після свого виступу міністр здав зразки ДНК. Їх доставлять у лабораторію в Німеччині, і після отримання результатів Степанов буде офіційно внесений до реєстру донорів кісткового мозку.   Міністр заявив, що таким чином можна врятувати комусь життя. Він пояснив, якщо в українській базі даних буде хоча б 20 тисяч зразків, ймовірність знайти донора значно збільшиться.  

  Раніше повідомлялося, що в квітні в Україні вперше зробили пересадку кісткового мозку від нерідного донора, пацієнтом став однорічний Назар.   Також у Львові в Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги вперше провели операцію з пересадки печінки.      

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись