• Вс. Фев 7th, 2021

Київ виділить 140 млн грн на вакцину, про яку домовляється Кличко

Янв 28, 2021

Київ виділить 140 млн грн на вакцину, про яку домовляється Кличко

Фото: kmr.gov.ua Київ планує виділити 140 млн грн на закупівлю вакцини для вразливих категорій населення

Профільна комісія міськради прийняла рішення виділити з бюджету 140 млн гривень на закупівлю вакцин від Covid-19 у 2021 році. Передбачається, що це дозволить вакцинувати близько 500 тисяч жителів столиці.

Комісія Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики підтримала проект рішення про виділення з бюджету міста 140 млн грн на закупівлю вакцин від коронавірусу, про які домовляється мер Віталій Кличко. Про це повідомляється на офіційному сайті Київради.

У повідомленні зазначено, що члени комісії одноголосно підтримали внесення змін до міської цільової програми Здоров’я киян на 2020-2022 рр., відповідно до яких місто виділить 140 млн гривень на закупівлю вакцин від Covid-19 в 2021 році. Передбачається, що це дозволить прищепити близько 500 тисяч жителів столиці.

«Зараз мер Києва Віталій Кличко веде переговори про придбання вакцини від коронавірусу з американськими і європейськими виробниками, щоб ми могли запобігти поширенню хвороби. Столиця готова закупити вакцину за кошти міського бюджету. Тому повинні закласти відповідну суму в міську цільову програму для того, щоб коли будуть досягнуті домовленості, ми могли відразу закупити препарати», — прокоментувала рішення заступник голови Київської міськдержадміністрації, депутат Київради Ганна Старостенко.

Тепер проект рішення повинні розглянути на пленарному засіданні Київради.

Раніше повідомлялося, що мер Києва анонсував переговори з декількома виробниками про закупівлю вакцини від Covid-19 для столиці. За задумом Кличка, першими вакцину повинні отримати вразливі категорії населення — лікарі, люди похилого віку, працівники соціальних служб, педагоги, фахівці комунальних підприємств критичної інфраструктури — транспортники, фахівці сфери ЖКГ, правоохоронці, рятувальники тощо.

Кличко: У Києві киснем забезпечені понад 75% COVID-ліжок

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись