• Ср. Апр 21st, 2021

Кличко: У Києві розширять пільги підприємцям

Апр 2, 2021

Кличко: У Києві розширять пільги підприємцям

Фото: kiev.klichko.org Влада Києва допоможе підприємцям в умовах карантину

Міський голова винесе на найближче засідання Київради постанову про нові пільги та преференції бізнесу.

  Влада Києва підготувала пакет пільг і преференцій для малого та середнього бізнесу, повідомив у п’ятницю, 2 квітня, мер міста Віталій Кличко.   «Ми розуміємо, що суворі карантинні обмеження боляче вдарять як по бізнесу, так і по економіці міста. Тому на найближчій сесії Київради я винесу на розгляд депутатів проект рішення про розширення пільг для малого і середнього бізнесу столиці. Ввівши такі пільги — і для бізнесу, і для киян загалом — місто недоотримає багато коштів у бюджет. Але ми йдемо на це, тому що розуміємо, як складно сьогодні утриматися бізнесу і вижити людям», — підкреслив Кличко.   Зокрема, для бізнесу введуть такі пільги:  

  • зменшать розмір пайової участі з нинішніх 50% до 1 гривні в утриманні об’єктів благоустрою власниками закладів громадського харчування;
  • зменшать плату за розміщення засобів зовнішньої реклами та реклами на комунальному транспорті до 50%;
  • звільнять власників автомобілів на території Києва від оплати за паркування на майданчиках КП Київтранспарксервіс;
  • збільшать розмір фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва.

«Компенсація відсотків не тільки за кредитами, місто вже ввело рік тому, але і за «кредитними лініями». А також — про розширення переліку суб’єктів малого та середнього бізнесу, які мають право на таку компенсацію. І про збільшення кількості банків-партнерів цієї програми», — пояснив Кличко.   Нагадаємо, з січня столичні медики отримують доплату 5000 грн на місяць. А недавно Кличко повідомив, що для медиків, які борються з коронавірусом, додатково закуплять обладнання на 23,5 млн грн.      

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись