• Чт. Фев 25th, 2021

Колишній працівник СБУ Нескоромний, якого підозрюють у замовному вбивстві, тісно співпрацював з суддею ОАСК Вовком — Слідство.Інфо

Екс-заступник голови Служби безпеки України Дмитро Нескоромний, якого слідство підозрює в замовленні вбивства свого колеги, мав тісні зв’язки з головою Окружного адміністративного суду Києва Павлом Вовком. Про це йдеться на сайті «Слідство.Інфо».


Екс-заступник голови Служби безпеки України Дмитро Нескоромний, якого слідство підозрює в замовленні вбивства свого колеги, мав тісні зв’язки з головою Окружного адміністративного суду Києва Павлом Вовком. Про це йдеться на сайті «Слідство.Інфо».

За даними журналістів, співробітник СБУ з суддею регулярно обмінювалися послугами та мали тривалі дружні стосунки.

У розпорядженні «Слідство.Інфо» є записи розмов з кабінету голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка. Згідно з цими «плівками», Нескоромний регулярно відвідував кабінет судді протягом зими-весни 2019 року. Тоді він був заступником начальника Головного управління СБУ в Києві та Київській області. І періодично звертався до Павла Вовка з проханнями.

Журналісти з’ясували, що Нескоромний просив суддю «прийняти рішення» проти будівельної компанії «Альтком» на користь банку. Вовк також звертався до Нескоромного по допомогу. Зокрема, з цих розмов випливає, що сам екс-високопосадовець організовував перевірку кабінетів суддів на предмет прослуховуючих пристроїв. Але знайти їх фахівцям з СБУ тоді так і не вдалося.

Прослушку тоді не знайшли, але аудіозаписів з кабінету Вовка — повно. І там багато цікавого. Так що імідж «рішали» просто вдало доповнив вже відому характеристику Нескоромного, як любителя новорічних привітань Путіна.

Загалом, добре, що цей «цінний» кадр оголошений СБУ в розшук. Якось все менше залишається сумнівів, що він таки здатний замовити вбивство свого колишнього колеги.

Цікаво, НАБУ візьме плівки до розгляду, як докази корупції обох фігурантів — і Нескоромного і Вовка? В кінці-кінців, треба ж відпрацьовувати свої зарплати всерйоз, а не бігати по Києву за Вовком, і виставляти всю антикорупційну систему на посміховисько.

«Слідство.Інфо» намагалося зв’язатися з Дмитром Нескоромним, але його український номер телефону наразі вимкнено.

Нагадаємо, 27 січня 2021 року екс-заступнику голови СБУ Дмитру Нескоромному оголосили підозру в організації підготовки вбивства Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова. За твердженням самого Нескоромного, він наразі перебуває за кордоном і повертатися в Україну не планує.

Джерело