• Сб. Фев 6th, 2021

Крах АН-26: курсант, що вижив, продовжить навчання

Окт 15, 2020

Крах АН-26: курсант, що вижив, продовжить навчання

Фото: armyinform.com.ua Глава військового вишу генерал-майор Олександр Туринський передав курсанту В’ячеславу Золочевському медаль

В’ячеслава Золочевського нагородили медаллю За військову службу в Україні. Він все ще перебуває на реабілітації після авіакатастрофи.

  Курсант Харківського національного університету Повітряних сил В’ячеслав Золочевський, єдиний з тих, хто перебував на борту і вижив в авіакатастрофі під Чугуєвом, вирішив продовжити навчання за обраною спеціальністю. Про це він сказав у коментарі, опублікованому в четвер, 15 жовтня, Армия Інформ.   Відзначається, що Золочевському вручили медаль За військову службу Україні. Наказ про нагородження курсантів і членів екіпажу АН-26Ш президент Володимир Зеленський підписав 6 жовтня. Нагороду курсанту передав глава військового вишу генерал-майор Олександр Туринський, повідомляє видання.   Наразі В’ячеслав перебуває на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.   «Я зробив свій вибір і вирішив продовжити навчання в університеті за обраною спеціальністю. У мене попереду кілька тижнів реабілітації, після чого я буду наздоганяти навчальну програму», — сказав курсант.   Він подякував усім, хто переживав за його здоров’я, відвідував під час лікування в госпіталі і підтримував його сім’ю.      

 

  Раніше В’ячеслав Золочевський розповів подробиці смертельного рейсу.   Нагадаємо, увечері 25 вересня літак Ан-26 зазнав аварії біля Чугуєва. Він здійснював навчальний політ. Загинули 26 осіб. Вижив тільки один курсант.      

Источник