• Ср. Апр 21st, 2021

«Крок у боротьбі з агресією РФ». Баканов прокоментував блокування «каналів Медведчука»

Іван Баканов назвав рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти телеканалів 112, NewsOne та ZIK послідовним кроком української влади у боротьбі з російською гібридною агресією.

«Крок у боротьбі з агресією РФ». Баканов прокоментував блокування «каналів Медведчука»


Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій проти телеканалів NewsOne, ZIK та «112 Україна», разом з їхнім власником, народним депутатом від ОПЗЖ Тарасом Козаком. Санкції, введені у дію 2 лютого 2021 року, зокрема, передбачають анулювання ліцензії зазначених проросійських телеканалів. Станом на ранок 3 лютого мовлення NewsOne, ZIK та «112» припинено.

Іван Баканов назвав рішення РНБО послідовним кроком української влади у боротьбі з гібридною агресією РФ. За словами Баканова, рекомендація щодо запровадження санкцій належить ВР та СБУ, — повідомляється на сайті СБУ.

«Запровадження санкцій – ще один важливий та послідовний крок для цього. Тож, враховуючи дані, якими володіє Служба безпеки, а також численні порушення законодавства у сфері телерадіомовлення, зафіксовані Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення, СБУ надала обґрунтовані рекомендації РНБО прийняти відповідне рішення», — зазначив Баканов.

Зокрема Голова СБУ підкреслив, що рішення РНБО спрямоване на захист територіальної цілісності та суверенітету України і не має жодного відношення до обмеження свободи слова.

Персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи застосовуватимуться, зокрема, до громадянина України Тараса Козака, юридичних осіб «Товариство з обмеженою відповідальністю «АРІАДНА ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ТВ ВИБІР», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «112-ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІДЕР ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАРТНЕР ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИНИ 24 ГОДИНИ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «Нові комунікації».

Джерело