• Чт. Дек 31st, 2020

Кулеба: Київ хоче рок-н-ролу у взаєминах зі США

Дек 31, 2020

Кулеба: Київ хоче рок-н-ролу у взаєминах зі США

Фото: kmu.gov.ua Дмитро Кулеба розповів про очікування щодо співпраці зі США за Байдена

У МЗС України сподіваються, що за президента Байдена відносини України і США значно пожвавляться. Особливо важливими для Києва є співпраця в сфері безпеки, реформ та інвестицій.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав три головні напрями, які Україна має намір розвивати в стосунках зі США за президента Джо Байдена. Про це він сказав в інтерв’ю ТСН, яке було опубліковано у четвер, 31 грудня.

«Ми очікуємо рок-н-ролу. Ми хочемо дуже динамічних і драйвових відносин зі Сполученими Штатами. Америка і Україна є стратегічними партнерами. Це офіційно і фактично так. Тому нам потрібно додавати ще більше звуку до цієї пісні стратегічного партнерства», — сказав Кулеба.

Із пріоритетних сфер співробітництва він виділив безпеку, реформи та інвестиції в Україну.

«У нас є безпека. Це стовідсотковий пріоритет. У нас є трансформація України. Це те, де США можуть нам серйозно допомогти в зміцненні країни зсередини, в реалізації реформ. І третє питання — це наші відносини в економічній сфері — інвестиції в Україну, торгівля на світових ринках», — зазначив глава МЗС України, додаючи, що крім цих пріоритетних напрямків, є ще «величезний обсяг» роботи в інших сферах.

Напередодні Кулеба назвав головні провали України за рік. Серед них — розслідування збиття літака МАУ під Тегераном і взаємини з Угорщиною.

Також глава МЗС України розповів про головну проблему українського безвізу.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись