• Вт. Авг 3rd, 2021

Мінфін уточнив витрати на День незалежності

Июн 21, 2021

Мінфін уточнив витрати на День незалежності

Фото: Информатор Цього року День Незалежності відсвяткують масштабно

План заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України крім святкових урочистостей включає інфраструктурні проекти, пояснили в Мінфіні.

На урочистості до 30-ї річниці незалежності України витратять близько 100 млн гривень, а сума 5,4 млрд гривень включає витрати на будівництво і модернізацію великих інфраструктурних проектів. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів.

«План заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України крім святкових урочистостей включає масштабні інфраструктурні проекти, зокрема, такі як модернізація шести регіональних аеропортів, розвиток євроколії Київ — Львів — Скнилів, завершення будівництва нового лікувально-діагностичного комплексу в Охматдит», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що прогнозована сума витрат в обсязі 5,4 млрд грн включає витрати на будівництво і модернізацію таких об’єктів. При цьому сума витрат безпосередньо на урочистості прогнозується на рівні 100 млн гривень.

«Фінансування всіх заходів плану буде здійснюватися за рахунок державного, місцевих бюджетів, інших джерел, в тому числі приватних інвестицій, грантів, донорської допомоги», — зазначили в Мінфіні.

Раніше ЗМІ з посиланням на Мінфін повідомили, що на святкові заходи до Дня незалежності знадобиться 5,4 млрд гривень, в тому числі додаткова потреба складе 840,5 млн гривень.

У День незалежності в 2021 році проведуть парад

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись