• Вс. Янв 17th, 2021

МОЗ назвало терміни введення жорсткого карантину

Дек 4, 2020

МОЗ назвало терміни введення жорсткого карантину

Фото: Facebook/Максим Степанов Жорсткий карантин не вводитимуть до кінця грудня

Повний локдаун мають намір ввести в перших числах січня. Діяти нові обмеження повинні три тижні.

Повний локдаун в Україні введуть з перших чисел січня на три тижні. Про це на брифінгу в п’ятницю, 4 грудня, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, в Україні не вводитимуть жорсткий карантин до кінця грудня, оскільки зараз медична система витримує навантаження.

«Епідеміологічні показники дозволять нам сказати, що у нас немає необхідності вводити тотальний карантин до кінця грудня. Ще раз наголошую, наша медична система витримує», — сказав він.

При цьому, як розповів Степанов, введення жорсткого карантину в січні дозволить підготуватися до сезонного стрибка захворюваності на грип та максимально розвантажити медичну систему України.

«Спираючись на медичні показники, ми будемо пропонувати плановий жорсткий карантин, починаючи з перших днів січня. Тривалість повинна бути протягом трьох тижнів», — заявив міністр.

Нагадаємо Кабмін вирішив, яким буде карантин в Україні. Уряд не продовжуватиме карантин вихідного дня, а по всій країні будуть діяти обмеження «помаранчевої» зони.

У Києві рекордна кількість видужалих від COVID-19

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись