• Чт. Ноя 26th, 2020

МОЗ оновило перелік країн червоної зони

Ноя 20, 2020

МОЗ оновило перелік країн червоної зони

Фото: Getty Images У МОЗ оновили список країн червоної зони

В’їзд заборонений з 44 країн, зокрема, Грузії, Чехії, Польщі, Хорватії, Італії, Франції, Португалії, Угорщини, США та інших.

МОЗ оновило список країн червоної і зеленої зон, ґрунтуючись на кількості активних випадків коронавірусу на 100 тисяч населення. Про це повідомляє прес-служба відомства в п’ятницю, 20 листопада.

До переліку зеленої зони входять 149 країн, зокрема: КНР, Німеччина, Кіпр, ОАЕ, Молдова, Греція, Росія, Бразилія, Білорусь, Туніс, Ізраїль, Казахстан, Туреччина, Єгипет і Естонія.

У червоному списку виявилися 44 країни, в тому числі: Грузія, Чехія, Польща, Хорватія, Італія, Франція, Португалія, Угорщина, США, Румунія, Іспанія, Великобританія і Словаччина.

З повним переліком держав в червоній і зеленій зоні можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що в МВС пропонують ввести повний локдаун. Введені в Україні карантинні заходи — це напівзахід, який може закінчитися тим, що в Україні буде фіксуватися 25-30 тисяч хворих на день, вважає заступник міністра МВС.

Також повідомлялося, що українців без масок почнуть штрафувати із завтрашнього дня. За відсутність маски або її неправильне носіння українців почнуть штрафувати, починаючи з суботи. Розмір штрафів від 170 до 255 гривень.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись