• Сб. Фев 6th, 2021

На Харківщині хворих на COVID-19 кладуть у коридорах лікарень

Окт 15, 2020

На Харківщині хворих на COVID-19 кладуть у коридорах лікарень

Фото: kh.depo.ua На Харківщині склалася критична ситуація в лікарнях для хворих на коронавірус

Катастрофічна ситуація склалася у «коронавірусних» лікарнях Харківської області, де вже не залишилося місць для дорослих хворих, які потребують кисневої підтримки.

На Харківщині вже нема куди госпіталізувати важких хворих на коронавірус. Про це заявив заступник голови Харківської обладміністрації Тарас Пастух, повідомляє в четвер, 15 жовтня, Depo.Харьков.

Чиновник зазначив, що в останні дні загальна заповнюваність ліжок в Харківській області становить 72-75%, але такий рівень склався за рахунок наявності в регіоні ліжко-місць для дітей та вагітних.

В інших лікарняних установах кількість госпіталізованих перевищує допустимий, пацієнтів кладуть в коридорах або ущільнюють в палатах.

Госпіталізувати дорослих хворих, які потребують кисневої підтримки та інтенсивної терапії, вже «майже неможливо», за словами чиновника.

Пастух додав, що при плануванні кількості ліжко-місць для хворих на коронавірус в регіоні були виділені 1,7 тис. ліжок, однак на сьогоднішній день їхню кількість вже збільшено до 2,8 тис.

Нагадаємо, за минулу добу в Харківській області було виявлено 651 новий випадок зараження.

Раніше вчені спрогнозували катастрофічне поширення COVID в Україні. До кінця місяця буде вже стовідсоткове заповнення ліжок у «коронавірусних» лікарнях, а показник летальності зросте.

Источник