• Вс. Май 2nd, 2021

На Великдень у храмах України очікують мільйон вірян

Май 2, 2021

На Великдень у храмах України очікують мільйон вірян

Фото: npu.gov.ua На Великдень чергуватимуть понад 21 тис. поліцейських

За порядком стежитимуть близько 21 тисячі правоохоронців, які заступлять на службу і будуть перебувати поблизу церков.

У пасхальних богослужіннях в Україні, які будуть проводитися майже в 14 тисячах храмів, візьме участь близько мільйона вірян. Про це в суботу, 1 травня, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Зазначається, що в цей день на службу заступить більш як 21 тисяча поліцейських, які перебуватимуть поблизу культових споруд, а також стежитимуть за безпекою на дорогах і біля місць відпочинку громадян.

Публічну безпеку і порядок забезпечуватимуть понад 29 тисяч правоохоронців: 21,1 тис. поліцейських, 1,6 тис. військовослужбовців Нацгвардії, 1,4 тис. курсантів закладів МВС, а також працівники ДСНС. Вони будуть знаходитися поблизу культових споруд, а також стежити за безпекою на дорогах і біля місць відпочинку громадян.

У поліції також повідомили, що правоохоронці, які заступають на службу в святкові дні, будуть не тільки стежити за порядком, а й контролювати дотримання карантину. При цьому вони будуть проводити в першу чергу роз’яснювальну роботу, а в разі ігнорування зауважень — притягувати порушників до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Поліцейські закликають громадян дотримуватися карантину, зокрема — соціальної дистанції і використання засобів індивідуального захисту.

Як відомо 2 травня православні і греко-католики в Україні відзначають Воскресіння Христове.

Великодній кошик 2021: як зібрати і що не варто класти

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись