• Сб. Фев 6th, 2021

На Закарпатті підлітки влаштували погром на кладовищі

Окт 18, 2020

На Закарпатті підлітки влаштували погром на кладовищі

Фото: facebook.com/UA.ZakarpattyaPolice У Закарпатській області троє дітей поглумилися над могилами

На чотирьох надмогильних пам’ятниках повалені стели, на яких нанесені написи померлих, а також на 17 надгробних пам’ятниках пошкоджені вази для квітів.

  У Мукачівському районі на Закарпатті троє малолітніх хлопців пошкодили чотири надгробних пам’ятники і на 17 пам’ятках пошкодили вази для квітів. З ними працюють ювенальні поліцейські. Про це повідомляє прес-служба поліції Закарпатської області.   «Поліцейські встановили групу осіб, які проникли на територію кладовища і пошкодили надгробні пам’ятники і стели. До злочину, як з’ясувалося, причетні жителі села Баркасово», — йдеться в повідомленні.   Встановлено, що на чотирьох надмогильних пам’ятниках повалені стели, на яких нанесені написи померлих, а також на 17 надгробних пам’ятниках пошкоджені вази для квітів.   «За фактом злочину слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 297 Кримінального кодексу України, тобто наруга над могилами», — повідомили в поліції.   Відзначається, що до наруги над могилами причетні троє малолітніх жителів району віком від 9 до 13 років. Зараз з ними та їхніми батьками працюють слідчі і ювенальні поліцейські, які встановлять мотиви малолітніх зловмисників.  

    Раніше у Вінницькій області підліток пошкодив 15 надгробних плит на двох кладовищах.   У Харківській області діти влаштували погром на кладовищі  

Источник