• Вт. Ноя 24th, 2020

Нагірний Карабах: Баку готове передати Вірменії частину тіл загиблих

Окт 18, 2020

Нагірний Карабах: Баку готове передати Вірменії частину тіл загиблих

Війна в Нагірному Карабасі триває

Держкомісія Азербайджану попросила Міжнародний комітет Червоного Хреста повідомити про це протилежну сторону.

Азербайджан готовий в односторонньому порядку передати Вірменії частину тіл загиблих вірменських військовослужбовців за посередництва Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ), повідомила в неділю, 18 жовтня, Держкомісія республіки у справах військовополонених, заручників і зниклих безвісти громадян.

«На зустрічах, проведених Держкомісією з азербайджанським представництвом МКЧХ, повідомлено про те, що відповідно до духу оголошеного між Азербайджаном і Вірменією тимчасового гуманітарного перемир’я Азербайджан готовий в односторонньому порядку передати Вірменії частину тіл вірменських військовослужбовців, що перебувають на азербайджанській стороні, в заздалегідь узгодженому коридорі на державному кордоні двох країн в напрямку Товузського району за посередництва МКЧК», — йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Служби держбезпеки республіки.

Держкомісія попросила МКЧХ повідомити про це протилежну сторону.

Нагадаємо, що зовнішньополітичні відомства Вірменії та Азербайджану 17 жовтня оголосили про домовленість почати нове гуманітарне перемир’я з 00:00 за місцевим часом 18 жовтня. Першою про порушення нового гуманітарного перемир’я повідомила Вірменія. Єреван звинуватив Баку в артилерійському і ракетному обстрілі в Нагірному Карабасі.

Источник