• Сб. Фев 6th, 2021

Названі нові карантинні обмеження за регіонами

Окт 16, 2020

Названі нові карантинні обмеження за регіонами

Фото: DW Громадське харчування в червоній зоні працює на винос і доставку

У населених пунктах червоної зони не зупинятимуть транспорт та не закриватимуть магазини.

Незважаючи на зростання захворюваності на коронавірус, в більшості регіонів не зупинятимуть громадський транспорт і не закриватимуть дитячі садки і заклади торгівлі. Про це в п’ятницю, 16 жовтня, заявив глава МОЗ Максим Степанов.

Як повідомляється на сайті Кабміну, комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила роботу громадського транспорту в червоній зоні.

У документі йдеться про винятки для кожного окремого регіону з обмежень, які набудуть чинності з 19 жовтня.

Так, у всіх регіонах, крім Донецької області, дозволена робота торгово-розважальних центрів і магазинів.

У Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях дозволена посадка пасажирів в транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

У Донецькій області дозволено відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім’ям з важкими життєвими обставини.

В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях дозволена робота установ освіти.

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях дозволена робота закладів громадського харчування.

У Київській області дозволена робота інших розважальних закладів.

Крім того, дозволена робота банків, страхових агентств, медичних і ветеринарних установ, заправок, станцій техобслуговування автомобілів, комп’ютерних сервісів, ремонту побутової техніки і поштових відділень, а також робота громадського харчування на винос і доставку.

Нагадаємо, 13 жовтня Кабмін змінив критерії червоної зони. Тепер її будуть оголошувати там, де на 100 тисяч населення буде 320 хворих протягом двох тижнів.

Сам карантин в Україні продовжили до 31 грудня 2020 року.

Источник