• Вс. Июл 25th, 2021

Підсумки 21.06: Нові санкції і програш на Євро-2020

Июн 22, 2021

Підсумки 21.06: Нові санкції і програш на Євро-2020

Захід засуджує Олександра Лукашенка і вводить нові санкції

ЄС, США, Канада і Британія схвалили нові санкції проти Білорусі; Україна програла Австрії на Євро-2020, але ще має шанси на плей-офф.

Євросоюз, США, Британія і Канада ввели санкції проти Білорусі

Євросоюз вводить четвертий пакет санкцій проти Білорусі. Вони торкнуться 86 фізичних осіб і компаній, в тому числі членів сім’ї Лукашенка. Таким чином європейське керівництво хоче позбавити режим Олександра Лукашенка джерел фінансування. Також США ввели новий пакет санкцій проти компаній і деяких громадян Білорусі. Вашингтон вніс до списку санкцій шість юридичних та 16 фізичних осіб, в тому числі КДБ. Слідом за Євросоюзом і США Британія та Канада також ввели санкції проти Білорусі. Вказується, що режим Олександра Лукашенка винен в повторюваних нападках на людські права і свободи, а також в порушеннях міжнародного права.

Рада ЄС продовжила антиросійські санкції за Крим

Введені в 2014 році через анексію Криму санкції знову продовжені ще на рік. Обмежувальні заходи включають заборони на імпорт товарів з Криму або Севастополя в ЄС, а також інфраструктурні або фінансові інвестиції, туристичні послуги в Криму або Севастополі.

Євро-2020: Україна програла Австрії

Збірна України завершила груповий етап чемпіонату Європи на третьому місці в групі і шансами на плей-офф. Тим часом, Росія значно програла Данії і залишила Євро-2020.

Угорщина висуває нову умову Україні щодо мови

Будапешт хоче, щоб Київ «повернувся до ситуації, яка була». Ймовірно, йдеться про так званий «закон Ківалова-Колесніченка». Глава МЗС Угорщини наголосив, що Україна може відновити дію законодавства різними шляхами.

Берлін чекає на результати діалогу зі США щодо ПП-2 влітку

Вашингтон і Берлін продовжують переговори щодо Північного потоку-2, перші результати очікуються в серпні, заявили в Німеччині.

В Ялті завдяки дощам накопичився річний запас води

За два дні в Криму випала п’ятимісячна норма опадів. Водосховище Ялти заповнилося річним запасом води. Після негоди в місті тривають роботи з відновлення водопостачання.

В Україні підтоплені майже 250 будинків

На Дніпропетровщині вже тиждень не можуть впоратися з наслідками сильних дощів, а напередодні рясні опади випали на Буковині.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись