• Сб. Сен 25th, 2021

Поліція веде переговори із загарбником Кабміну

Авг 4, 2021

Поліція веде переговори із загарбником Кабміну

Спецназ готовий штурмувати Кабмін

Через чоловіка з гранатою в будівлі Кабміну в Києві введена спеціальна поліцейська операція.

Поліція Києва почала спецоперацію і веде переговори з чоловіком, який прийшов з гранатою до будівлі Кабміну і погрожує її підірвати. Про це повідомляє прес-служба поліції в середу, 4 серпня.

«У Києві проводиться спеціальна поліцейська операція. Сьогодні, близько 10 години ранку в будівлю КМУ зайшов невідомий чоловік, який витягнув з кишені предмет, схожий на вибуховий пристрій, і погрожує його підірвати. У Києві введена спеціальна поліцейська операція. Зараз з чоловіком проводяться переговори. У разі відмови добровільно припинити правопорушення, до чоловіка будуть застосовані поліцейські заходи, передбачені законом», — йдеться в повідомленні.

За даними Страни, чоловік, який захопив будівлю, — сапер і ветеран добровольчого батальйону Айдар, раніше переніс контузію. «Людина контужена. Був сапером в Айдарі. Підстав думати, що граната не справжня, у нас немає», — сказав співрозмовник видання.

Депутат Ірпінської міськради Антон Головенко підтвердив цю інформацію. «Це наш ветеран… Але я не знаю, що там за ситуація. Може, нервовий зрив. Він нормальний адекватний хлопець… Він інвалід війни», — написав він у коментарі до повідомлення про те, що відбувається в Кабміні.

При цьому Головенко сказав, що з чоловіком є ​​зв’язок, але не назвав його імені.

Як повідомлялося, чоловік прийшов у Кабмін, вирвав чеку з гранати і заявив, що живим з будівлі не вийде.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись