• Вс. Июн 6th, 2021

«Прислужувати не буду»: Кривоноса звільнили зі ЗСУ

Июн 6, 2021

"Прислужувати не буду": Кривоноса звільнили зі ЗСУ

Сергія Кривоноса звільнили зі ЗСУ

Екс-заступник секретаря РНБО, колишній перший заступник командувача Сил спеціальних операцій Сергій Кривонос заявив, що його звільнили із ЗСУ.

Колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергія Кривоноса звільнили з лав Збройних Сил України. Про це він повідомив у суботу, 5 червня, на своїй сторінці в Facebook.

«Звільнено з лав Збройних Сил України… Звільнено без рапорту. Служити державі хотів, але прислужувати не буду і не вмію. Тому і звільнили. Кажуть «немає посад». Хоча їх досить. Розумію … команда з Офісу Президента».

Кривонос заявив, що його звільнення — це «початок нового етапу боротьби з реаліями того безладу, який існує в армії і державі».

«Зараз мене вже нічого не стримує, з урахуванням того, що противники використовували нечесні і брудні прийоми. На війні дозволені всі прийоми», — додав він.

Кривонос також зазначив, що служив більш як 32 роки.

Нагадаємо, в грудні 2020 року Зеленський звільнив Сергія Кривоноса з посади заступника секретаря РНБО. Він був направлений в розпорядження Міністерства оборони.

Перед цим Кривонос прокоментував ідею президента України Володимира Зеленського про масову мобілізацію жінок і чоловіків у разі нового нападу Росії. На думку Кривоноса, така ідея — нереалістична, тому що більшість українців не готові до цього ідеологічно і не навчені.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись