• Пн. Апр 19th, 2021

Шмигаль анонсував співпрацю Берліна і Києва

Мар 20, 2021

Шмигаль анонсував співпрацю Берліна і Києва

Фото: kmu.gov.ua Денис Шмигаль домовився про співпрацю Києва і Берліна

Столиці Німеччини і України домовилися про співпрацю в сфері транспорту, навколишнього середовища і освіти.

Глава українського уряду Денис Шмигаль в рамках візиту до Німеччини зустрівся з правлячим бургомістром Берліна Міхаелем Мюллером, з яким обговорив початок співпраці між столицями в сфері транспорту, навколишнього середовища і освіти. Про це в Теlegram-каналі повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, Берлін має унікальний досвід зі створення і розвитку сучасної інфраструктури.

«Ми готові до співпраці і за іншими напрямами — охорона здоров’я, міський транспорт, охорона навколишнього середовища, культура, молодь, спорт і інші. Берлін унікальний досвід із об’єднання міста і подальшого створення і розвитку сучасної інфраструктури. Упевнений, що завдяки співпраці з Берліном Київ стане ще більш сучасним і комфортним містом», — зазначив Шмигаль.

Також йшлося про співпрацю в сфері науки і освіти.

Зі свого боку, Міхаель Мюллер підтримав пропозицію зміцнення відносин в освітній сфері. Правлячий бургомістр Берліна зазначив, що одним із кроків у цьому напрямку може стати налагодження партнерських відносин між українськими та німецькими школами для проведення обміну студентами та школярами.

Як повідомлялося, Шмигаль зараз перебуває з візитом в Німеччині. Вчора він обговорив євроінтеграційні прагнення України з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель відкрила українсько-німецький бізнес-форум. Сама канцлер не змогла взяти участь у форумі і виступила за допомогою відеозв’язку. Звернення також записав Зеленський.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись