• Сб. Фев 6th, 2021

Спорткомплекс в Одесі непридатний для COVID-госпіталю — партія За майбутнє

Окт 16, 2020

Спорткомплекс в Одесі непридатний для COVID-госпіталю - партія За майбутнє

Фото: пресс-служба партии За майбутне Реконструкція спорткомплексу досі не завершена

Спорткомплекс Олімпієць перебуває в жахливому стані — немає води, цвіль на стінах, взимку холодно.

Одеський спорткомплекс Олімпієць абсолютно непридатний для розміщення в ньому госпіталю для хворих на коронавірус. Про це заявила лідер Жіночого руху партії За майбутнє Ірина Суслова.

«Сьогодні там триває капітальний ремонт, який ще далекий від завершення. Створення на базі спорткомплексу госпіталю — це вирок сотням інфікованим коронавірусом, які туди можуть потрапити», — сказала вона.

Суслова зазначила, що через недостатню потужність електроенергії в спорткомплексі не працює система вентиляції, що критично важливо для лікування.

«По-друге, взимку там суцільні протяги, і температура всередині приміщення не піднімається вище за 10 градусів. Ввімкнути кондиціонери на обігрів тут немає можливості. Пацієнти просто замерзнуть на ліжках під час такого «лікування», — зазначила вона.

Також представник За майбутнє розповіла, що на стінах комплексу є грибок, а стара штукатурка просто сиплеться на голову. Також відсутня вода, не дотримано елементарні норми протипожежної безпеки.

«Перебування в таких умовах тільки допоможе коронавірусу подолати імунну систему людини», — вважає Суслова.

Вона нагадала, що партія За майбутнє вимагає відставки міністра охорони здоров’я Максима Степанова, який не зміг розгорнути мережу тимчасових госпіталів з належними умовами, «хоча знав про неминучість другої хвилі коронавірусу».

Що стосується спорткомплексу Олімпієць, то партія буде домагатися повернення йому статусу олімпійської бази, а також якнайшвидшого закінчення ремонту.

Зазначимо, працівники спорткомплексу були здивовані рішенням віддати головну базу регіону з підготовки олімпійців під госпіталь для хворих на COVID-19.

Источник