• Вс. Апр 18th, 2021

Степанов заявив про спробу зриву поставки вакцин

Фев 17, 2021

Степанов заявив про спробу зриву поставки вакцин

Фото: ua.news Через справу НАБУ Україна втрачає довіру постачальників вакцин, каже Степанов

Процес імунізації в Україні намагаються зірвати прихильники російських вакцин, стверджує міністр.

Глава МОЗ Максим Степанов заявляє про спробу зриву вакцинації в Україні.

«Україна втрачає довіру виробників вакцин… Йдеться про спробу зриву кампанії вакцинації в Україні. А це в свою чергу відкриває шлях для однієї вакцини, яку нам так наполегливо пропонують», — сказав він у вівторок, 16 лютого.

Степанов вкотре нагадав свою позицію щодо російської вакцини.

«Ви всі знаєте про мою позицію щодо російської вакцини — не допустити на ринок України російську вакцину. Нічого тут робити російській вакцині», — заявив міністр.

Також Степанов розповів, що МОЗ отримало від НАБУ вимогу про надання інформації про всі переговори з виробниками вакцин.

«Сьогодні вранці МОЗ отримало від НАБУ вимогу про надання інформації про всі переговори з виробниками вакцин проти COVID-9. Я дав усі доручення з підготовки всіх необхідних документів. На їхню підготовку визначено три дні, я думаю, що протягом доби всі документи передадуть в НАБУ», — пообіцяв Степанов.

Зазначимо, в Міністерстві охорони здоров’я раніше заявляли, що імунізація почнеться 15 лютого, але Україна досі так і не отримала вакцин. Степанов обіцяє, що це відбудеться цього тижня.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що НАБУ розслідує махінації під час закупівлі вакцини. У САП повідомили, що проти чиновників МОЗ порушено справу і проводиться розслідування про придбання вакцини за завищеною ціною.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись