• Вс. Июл 11th, 2021

Тихановська розповіла про зустріч із Зеленським

Июл 11, 2021

Тихановська розповіла про зустріч із Зеленським

Світлана Тихановська зустрілася із Зеленським неофіційно

Білоруська опозиціонерка розповіла, що залишається на зв’язку з вищим керівництвом України та рада тим крокам назустріч, які Київ робить для білорусів, які втекли з країни.

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська вже познайомилася особисто з президентом Володимиром Зеленським, хоча це була і неофіційна зустріч. Про це Тихановська розповіла в інтерв’ю Сегодня, яке було опубліковано в суботу, 10 липня.

«Позавчора ми перетиналися з паном Зеленським на заході в Литві. Офіційних зустрічей у нас не було, але ви знаєте, як сильно ми відчуваємо підтримку України», — розповіла опозиціонерка.

Тихановська зазначила, що завжди на зв’язку з вищим керівництвом України та рада тим крокам назустріч, які Київ робить для білорусів, які втекли з країни.

«Так, ми на зв’язку, звичайно, з представниками уряду України. Ось, я один раз зустрічалася онлайн з паном Кулебою… Ви прийняли стільки білорусів — десятки тисяч білорусів. Допомагає Україна і з працевлаштуванням, і з легалізацією білорусів. Тобто всіляко робить нам крок назустріч, але вони розуміють білорусів, тому що самі пройшли через це», — зазначає лідер білоруської опозиції.

Також Тихановська вітає те, що Україна приєднується до санкцій Євросоюзу проти режиму Лукашенка.

Нагадаємо, Литва надала дипломатичний статус офісу Тихановської. У МЗС Литви повідомили, що дане рішення — продовження політики литовської влади «на підтримку представників білоруського народу і Тихановської».

Раніше повідомлялося, що Тихановська визнала Крим українським і попросила Україну про більш жорстку позицію для тиску на Олександра Лукашенка.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись