• Сб. Фев 6th, 2021

У ЦВК не знають про опитування у день виборів

Окт 13, 2020

У ЦВК не знають про опитування у день виборів

Фото: AP ЦВК всеукраїнське опитування проводити не буде

Комісія не отримувала завдання підготувати проведення всеукраїнського опитування. За даними Лещенка, опитування проводитимуть волонтери.

У Центрвиборчкомі не готують жодних опитувань в день місцевих виборів 25 жовтня. Про це в коментарі КП в Украине у вівторок, 13 жовтня, сказав керівник прес-служби ЦВК Костянтин Хівренко.

Раніше сьогодні президент Володимир Зеленський анонсував всеукраїнське опитування в день виборів, на якому українцям поставлять п’ять питань.

«Мені не відомо, про що говорив і що анонсував президент. Звертайтеся до прес-служби Офісу президента. На сьогоднішній день ЦВК готується до проведення місцевих виборів і проміжних парламентських виборів в 208 мажоритарному окрузі», — сказав Хівренко.

Він не став відповідати на питання про можливість проведення подібного опитування Центрвиборчкомом.

Як повідомляє екс-нардеп, член наглядової ради Укрзалізниці Сергій Лещенко в Telegram, опитування проводитимуть волонтери.

«Очікується, що опитування пройде у вигляді голосування своєрідними «бюлетенями», але не в рамках виборчих дільниць, а в урни волонтерів у них. Голосування буде добровільним. Координатором проекту «опитування в день виборів» є заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко», — пише Лещенко.

За його словами, перше з п’яти питань озвучать завтра, а решту протягом наступних чотирьох днів.

Нагадаємо, Верховна Рада в червні підтримала в першому читанні президентський законопроект про всеукраїнський референдум з умовою необхідності його доопрацювання до другого читання для розгляду цієї осені.

Источник