Фото: Офис президента Українцям поставлять п’ять питань
У день голосування 25 жовтня мають намір провести всеукраїнське опитування щодо п’яти питань. Яких саме — скажуть пізніше.
Президент Володимир Зеленський у вівторок, 13 жовтня, записав відеозвернення, в якому анонсував про проведення всенародного опитування в день голосування на місцевих виборах 25 жовтня.
«25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі п’ять важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні і в Інтернеті, про що сперечаємося з друзями, батьками або таксистами, про те, про що раніше нас ніколи не питали. П’ять важливих питань, щоб дізнатися твою думку», — сказав Зеленський.
Самі питання він пообіцяв озвучити пізніше.
Зеленський зазначив, що зараз Верховна Рада готується закріпити такий «важливий механізм» як народовладдя на законодавчому рівні.
Раніше в Комітеті виборців України заявили, що прийдешні місцеві вибори будуть «найбільш заполітизованими» в історії. Замість локальних проблем буде обговорюватися загальнонаціональна тематика. У КВУ кажуть, що такий формат «зручний для політичних партій-важковаговиків».