• Сб. Фев 6th, 2021

У МОЗ спрогнозували терміни продовження карантину

Окт 13, 2020

У МОЗ спрогнозували терміни продовження карантину

Фото: RFE/RL МОЗ рекомендує продовжити карантин в Україні до 31 грудня

Зростання кількості випадків захворювання на коронавірус, тяжкість хвороби і зростання госпіталізації спонукають переглянути протиепідемічні заходи в Україні, заявив Ляшко.

На майбутньому засіданні уряду МОЗ пропонуватиме продовжити карантинні обмеження до 31 грудня поточного року. Про це в понеділок, 12 жовтня, заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі Громадського радіо.

За словами Ляшка, в рамках заходів із боротьби з коронавірусом, вищим навчальним закладам буде запропоновано перейти на дистанційну роботу з 15 жовтня по 15 листопада з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків, крім сиріт, а також позбавлених батьківського піклування та тих, хто приїхав з окупованих територій Донбасу і Криму.

«Що ми можемо вважати вже майже вирішеним: щойно була Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де ми виступали з міністром освіти, 641 постановою встановлено карантин і запропоновано змістити канікули для навчальних закладів з 15 по 30 жовтня. Після 30 жовтня будуть далі дивитися, що робити зі шкільною освітою», — сказав він.

Також, за його словами, буде запропоновано обмежити діяльність закладів громадського харчування до 22 години на всій території України.

Нагадаємо, міська влада Черкас відмовляється вводити обмеження «помаранчевої» зони карантину.

Також повідомлялося, що з півночі 12 жовтня в Україні на два тижні почало діяти нове епідемічне зонування.

Источник