• Сб. Фев 6th, 2021

У Зеленського пояснили ідею опитування в день виборів

Окт 13, 2020

У Зеленського пояснили ідею опитування в день виборів

Фото: Getty У день виборів проведуть ще й опитування

В ОП назвали опитування формою демократії і пообіцяли поставити такі питання, які ніхто ніколи українцям не ставив.

Опитування, як і референдум, дає можливість громадянам безпосередньо впливати на зміст державної політики. Про це у вівторок, 13 жовтня, інформує Офіс президента в роз’ясненні щодо ідеї Зеленського про проведення опитування суспільства в день виборів.

В Офісі президента повідомили, що опитування і референдум — лише інструменти.

«У кожного інструменту є свій сенс і юридичне значення. Запропоноване президентом загальнонаціональне опитування дасть можливість кожному громадянину висловитися про те, що дійсно важливе для суспільства, щоб на рівні всієї держави можна було засвідчити громадську думку без її коригування різними заангажованими «експертами» і політиками з більш ніж 20-річним стажем маніпуляції народними очікуваннями», — йдеться в повідомленні.

В ОП пояснили, що в ході опитування держава поставить громадянам прямі питання і отримає прямі відповіді без посередників.

Разом з тим наголошується, що опитування, яке пропонується провести 25 жовтня, на відміну від референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків.

У Зеленського пообіцяли 25 жовтня поставити ті питання, які ніхто і ніколи не хотів ставити своїм співгромадянам в Україні.

Нагадаємо, Зеленський анонсував проведення всенародного опитування в день голосування на місцевих виборах 25 жовтня.

У Центрвиборчкомі заявили, що нічого не знають про опитування в день виборів, а Комітет виборців України назвав опитування у день виборів незаконним.

Источник