• Ср. Апр 21st, 2021

Україна ввела санкції проти авіакомпаній, які літають до РФ та Криму — СБУ

З ініціативи СБ України Рада національної безпеки та оборони запровадила санкції проти двох авіакомпаній, які літають до аеропортів країни-агресора Російської Федерації та та тимчасово окуповані нею території України.

Україна ввела санкції проти авіакомпаній, які літають до РФ та Криму — СБУ


З ініціативи СБУ Рада національної безпеки та оборони запровадила санкції проти авіакомпаній, котрі літають до аеропортів держави-агресора Російської Федерації. В повідомленні йдеться про дві авіакомпанії: молдовська JET4U S.R.L. та португальська JET4U LDA.

Зазначається, що щодо вказаних авіакомпаній запроваджуються такі санкції: зупинення виконання фінансових та економічних зобов’язань, повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, блокування активів.

Санкції мають діяти до закінчення терміну окупації Криму або до набрання законної сили рішенням Європейського суду з прав людини за позовом України до Росії про відшкодування збитків у зв’язку з анексією півострова.

Цим компаніям належать літаки лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука та народного депутата Тараса Козака. Вони були перереєстровані після того, як були озвучені наміри США ввести проти Медведчука санкції.

Після накладення санкцій ці літаки не можуть більше входити в повітряний простір України, здійснювати посадки на території України та брати пасажирів. Тепер Медведчуку і Козаку доведеться добиратися до Москви зі звітами про виконану роботу через Мінськ, або ж машиною.

Джерело