• Пт. Дек 4th, 2020

В «день тиші» зафіксували 61 порушення — МВС

Ноя 22, 2020

В "день тиші" зафіксували 61 порушення - МВС

Фото: zn.ua Поліція працює в посиленому режимі на час виборів

Найбільше порушень стосуються незаконної агітації та підкупу виборців, зазначили в Нацполіції.

За минулу добу в «день тиші» в поліцію надійшла 61 заява та повідомлення, пов’язані з порушеннями виборчого процесу перед повторним голосуванням на місцевих виборах. Про це повідомляє Нацполіція в неділю, 22 листопада.

Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській (27), Миколаївській (9), Львівській (7), Донецькій і Запорізькій (по 5) областях. Ще чотири правопорушення виявлені в Черкаській області, по два в Закарпатській і Полтавській областях та один факт порушення виборчого процесу встановлено в Рівненській області.

Зазначені повідомлення стосувалися: незаконної агітації — 42, підкупу виборців — 14, порушення ведення реєстру виборців — 4 і шахрайства — 1.

Поліцейські склали два адміністративних протоколи за статтею про порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації (ст.212-10 КУпАП) в Дніпропетровській і Львівській областях.

До ЕРДР внесено відомості про три кримінальні провадження за статтею про підкуп виборця, учасника референдуму (ч.2 ст.160 КК України) в Донецькій, Запорізькій областях та місті Черкаси.

Всього з початку виборчого процесу в поліцію надійшло 16 728 заяв та повідомлень про порушення виборчого процесу. Розпочато 1161 кримінальне провадження та складено 2 433 адміністративних протоколи.

Нагадаємо, 22 листопада в 11 великих містах України проходить другий тур голосування за мерів. Також в 15 регіонах відбудеться повторне голосування на виборах депутатів 47 місцевих рад.

Як повідомлялося, 15 листопада в семи містах пройшов другий тур місцевих виборів. Явка на них становила лише 24%.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись