• Чт. Дек 3rd, 2020

В Дрогобич прибули 100 «журналістів» для «охорони порядку» — ОПОРА

Ноя 22, 2020

В Дрогобич прибули 100 "журналістів" для "охорони порядку" - ОПОРА

Фото: oporaua.org У Дрогобичі зафіксували автобуси з «тітушками-журналістами»

Близько ста молодих людей, які приїхали в місто на двох автобусах, розповіли поліції, що вони планують «охороняти» виборчі дільниці і є «журналістами».

У місті Дрогобич Львівської області поліція зафіксувала автобуси з 100 молодими людьми, які зібралися охороняти виборчі дільниці під виглядом журналістів. На кількох дільницях голови комісій і поліція відмовила їм у праві присутності. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

«У місті Дрогобич біля одного з будинків в центрі міста зафіксовано близько 100 хлопців. Поліція вже провела перевірку і встановила особи цих людей. Відео про скупчення молодих біля одного з будинків в місті Дрогобич ОПОРІ надали на правах анонімності», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в місті зафіксовано два автобуси з львівськими номерами. Правоохоронці поспілкувалися з молодими людьми, які розповіли, що вони планують охороняти виборчі дільниці і є журналістами.

«На підтвердження останнього факту показали посвідчення видання Нова пора. За інформацією з державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності це медіа зареєстровано в Запорізькій області. Також відомо, що 3 людини прописані в Запорізькій області. Всі інші — у Львівській», — йдеться в повідомленні.

Також додали, що представники цього видання вже намагалися потрапити в приміщення дільничних виборчих комісій № 461735(місто Стебник) і № 461718 (місто Дрогобич).

«Голови комісій разом з поліцейськими в праві присутності їм відмовили. У одного з представників ЗМІ не було печатки на журналістському посвідченні, інший мав свідоцтво про реєстрацію видання з простроченою датою», — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 15 листопада в семи українських містах пройшов другий тур місцевих виборів. Явка на них становила 24%. Крім вищезазначених міст, мерів обирали у Сумах, Одесі та Луцьку.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись