• Чт. Ноя 26th, 2020

В Україні поновили карантинні зони

Окт 23, 2020

В Україні поновили карантинні зони

Фото: kp.ua В Україні нові карантинні зони

У червоній карантинній зоні опинилися 10 обласних центрів, у помаранчевій — 11. У жовтій — тільки Кропивницький.

  У червону карантинну зону увійшли десять обласних центрів. Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про оновлення карантинного зонування в Україні. Рішення набуде чинності наступного понеділка.  

Червона зона

  У цю зону увійшли Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів.   У цій зоні дозволили продовжити роботу громадського транспорту, ТРЦ і магазинів (крім Донецької області). В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях дозволена робота шкіл, коледжів, вищих навчальних закладів.   В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях дозволена робота закладів громадського харчування.   У населених пунктах і районах Житомирської, Одеської, Луганської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей дозволена посадка пасажирів у транспорті приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.  

Помаранчева зона

  У цю зону увійшли Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Львів, Одеса, Херсон, Черкаси, Київ.   Забороняється робота хостелів, турбаз і т. д. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планових госпіталізацій у лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, установ культури; — прийом нових змін у дитячі табори; масові заходи за участю понад 20 осіб, робота закладів харчування з 22:00 до 7:00.   Жовта зона   У цю зону увійшли Бровари, Кропивницький.   Забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають «кризові» послуги; проведення масових заходів за участю понад 30 осіб, робота закладів харчування з 22:00 до 7:00.   Зелена зона   У цю зону входять всі інші регіони і міста. Обов’язкова наявність маски або респіратора під час перебування в приміщенні; дотримання дистанції під час перевезення людей у громадському транспорті в межах кількості сидячих місць.   Забороняється проведення масових заходів за участю понад 50 осіб, робота закладів харчування з 22:00 до 7:00, спортивні заходи з глядачами (виняток: міжнародні матчі за погодженням МОЗ).   Нагадаємо, в Україні вже кілька днів поспіль фіксуються антирекорди з добового приросту кількості заражених коронавірусом. Сьогодні повідомлялося про 7,5 тисячі хворих.   Раніше повідомлялося, що школярів у червоній зоні залишать на дистанційному навчанні після канікул.    

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись