• Ср. Фев 24th, 2021

В Україні поновили зони карантину

Фев 24, 2021

В Україні поновили зони карантину

Адаптивний карантин набуде чинності 24 лютого

До «червоної» зони потрапили Івано-Франківська та Чернівецька області, в яких склалася найскладніша ситуація з коронавірусом.

  Міністерство охорони здоров’я поділило Україну на зони перед початком дії адаптивного карантину. Поки жоден регіон країни не відповідає «зеленому» рівню, свідчать дані на сайті відомства у вівторок, 23 лютого.   У «червоній» зоні карантину опинилися Івано-Франківська та Чернівецька область, в яких склалася найскладніша ситуація з коронавірусом. Так, в Івано-Франківській області перевищені коефіцієнт виявлення випадків (25,8% при допустимому 20%), рівень госпіталізацій (121,4 на 100 тис. населення за допустимого 60%) епідпорогу (197,8% за допустимого 100%). У Чернівецькій області перевищено коефіцієнт виявлення випадків (23,2% за допустимого 20%), рівень госпіталізацій (78,4 на 100 тис. населення за допустимого 60%).   У «помаранчевій» зоні карантину опинилися сім регіонів — Вінницька, Житомирська, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Луганська і Тернопільська області.   Всі інші області України та Київ потрапили в «жовту» зону карантину.  

В Україні поновили зони карантину

Інфографіка: МОЗ   Як відомо, Кабмін повернув адаптивний карантин. Він набере чинності вже в середу, 24 лютого. Карантинні обмеження діятимуть до кінця квітня.   Також у МОЗ повідомили, що новими критеріями для введення більш жорстких обмежень будуть зростання понад 50% кількості госпіталізованих і 65% заповнених ліжок з киснем протягом семи днів.      

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись