• Сб. Дек 26th, 2020

В Україні прикордонники завершили навчання за стандартами НАТО

Дек 26, 2020

В Україні прикордонники завершили навчання за стандартами НАТО

Фото: Госпогранслужба Украины Заключний етап бригадних тактичних навчань проходив з 22 по 25 грудня

Завершальним етапом навчань було прийняття від бригади ЗСУ державного кордону України, а також в оперативне підпорядкування ротно-тактичної групи ЗС України.

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершилися навчання прикордонників за стандартами НАТО. Про це повідомляє Держприкордонслужба в п’ятницю, 25 грудня.

Зазначено, що бійці прикордонної комендатури швидкого реагування ШКВАЛ завершили підготовку за програмою Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна (JMTG-U). Заключний етап бригадних тактичних навчань проходив з 22 по 25 грудня.

«За умовами навчань прикордонна комендатура швидкого реагування виконувала завдання в два етапи. На першому етапі бійці прикордонної комендатури забезпечували охорону тилового району бригади і виконували завдання на рубежах військових загороджень. На другому етапі — здійснювали охорону тилового району бригади і забезпечували прикриття державного кордону», — йдеться в повідомленні.

Завершальним етапом було прийняття від бригади Збройних сил України державного кордону України, а також в оперативне підпорядкування ротно-тактичної групи ЗС України.

«Інструктори JMTG-U і Міжнародного центру миротворчості та безпеки оцінили прикордонний підрозділ як» готовий «до виконання завдань за призначенням», — зазначили в Держприкордонслужбі.

Напередодні повідомлялося, що в Херсонській області ЗСУ провели навчання з використанням ракетної батареї реактивної системи залпового вогню Смерч.

Також стало відомо, що на Донбасі в районі проведення операції ООС відбулися навчальні маневри танкових підрозділів з ведення оборонного бою.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись