• Сб. Май 22nd, 2021

В Україні ввели санкції проти кримінальних авторитетів

Май 22, 2021

В Україні ввели санкції проти кримінальних авторитетів

Фото: news.pn Україна ввела санкції проти кримінальних авторитетів

Загалом санкції ввели проти 674 осіб, серед яких є і «злодії в законі», такі як Полікарп Джанелідзе, Андрій Недзельський та Сергій Лисенко.

  Президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО про санкції проти 674 осіб, серед яких є «злодії в законі» і кримінальні авторитети. Про це повідомляє Офіс президента в п’ятницю, 21 травня.   Більшість тих, хто потрапив під санкції, знаходяться не в Україні, підкреслив Зеленський.   Тепер активи осіб, що потрапили під санкції, заблокують. Цим особам також заборонили в’їзд на територію України, скасували візи, посвідки на проживання тощо.   У санкційний список потрапили «злодії в законі» Полікарп Джанелідзе, Андрій Недзельський, Сергій Лисенко, Георгій Хмелідзе, Асоян Нодар і Сергій Олійник.

  Нагадаємо, що раніше в Україні затримали двох впливових «злодіїв в законі». Затримані належали до «верхівки» злочинного світу і контролювали криміналітет одразу в кількох областях.   Пізніше стало відомо, що у «злодіїв в законі» вилучили мільйони доларів «общака». Крім великої суми готівки, поліцейські вилучили дорогі транспортні засоби, холодну і вогнепальну зброю з патронами, а також більш як 60 одиниць цінних ювелірних виробів.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись