• Пн. Июл 5th, 2021

В Україні усі регіони в «зеленій» зоні — МОЗ

Июл 5, 2021

В Україні усі регіони в "зеленій" зоні - МОЗ

Коронавірус в Україні

Рівень завантаженості ліжок з киснем не перевищено в жодному регіоні країни. Завантаженість станом на 3 липня становить 8%.

Всі області України, а також Київ, мають «зелений» рівень епідемічної небезпеки. В країні рівень захворюваності становить 21 на 100 тисяч населення при показнику 75 на 100 тисяч, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що в Києві цей показник трохи вищий — 79 на 100 тисяч населення.

У МОЗ уточнили, що рівень госпіталізації в Україні станом на суботу, 3 липня, склав 7,5 на 100 тисяч населення, тоді як показник — це 60 на 100 тисяч населення.

Завантаженість ліжок з киснем за станом на 3 липня — 8%. У Києві завантаженість — 5,7%. Рівень завантаженості ліжок з киснем не перевищено в жодному регіоні, додали у відомстві.

Тим часом в Португалії рекордна з лютого кількість хворих на COVID. У найближчі два тижні кількість заражених за прогнозами буде зростати через різке поширення штаму Дельта.

Додамо, що в світі використовували понад 3 млрд доз СOVID-вакцин. За кількістю доз на 100 осіб лідирують Об’єднані Арабські Емірати, Мальта і Сейшельські острови.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись