• Пн. Июл 19th, 2021

В Україну вперше доставили вакцину Moderna

Июл 19, 2021

В Україну вперше доставили вакцину Moderna

Фото: ЮНИСЕФ Україна регулярно отримує партії COVID-вакцин

Ця партія COVID-вакцини піде на щеплення для організованих колективів і професійних груп.

Дитячий фонд ООН доставив в Україну понад 2 млн доз вакцини проти коронавірусу COVID-19 виробництва американської компанії Moderna. Партія в 2 000 040 доз була надана американським урядом через глобальний механізм COVAX, повідомляє ЮНІСЕФ в неділю, 18 липня.

Планується, що ця партія COVID-вакцини піде на щеплення мобільними бригадами організованих колективів і професійних груп попередніх етапів вакцинації.

«Наша ключова мета — захистити якомога більше українців від COVID-19. Ми вдячні партнерам, які допомагають нам у цьому. Щодня ми збільшуємо обсяги вакцинації, щоб всі бажаючі мали доступ до вакцинації. Я закликаю українців, які ще не вакциновані, не зволікати і відвідати найближчий центр масової вакцинації, щоб захистити своє здоров’я», — заявив глава МОЗ Віктор Ляшко.

Moderna — це мРНК-вакцина, яка вимагає особливих умов транспортування і зберігання. Ця вакцина вимагає температури від -50 °C до -15 °C. Для повного курсу вакцинації цим препаратом потрібно отримати дві дози.

Раніше повідомлялось, що в найближчі пару тижнів в Україну має надійти понад 8 млн доз вакцин від коронавірусу, серед них — Moderna. А в серпні почнуться поставки препарату Novavax.

Нагадаємо, за останню добу щеплення отримали понад 50 тисяч українців. А всього з початку пандемії в Україні зробили 4 061 475 вакцинацій.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись