• Сб. Сен 25th, 2021

В Управлінні освіти Печерської РДА тривають обшуки

Авг 16, 2021

В Управлінні освіти Печерської РДА тривають обшуки

Фото: kyiv.gp.gov.ua Правоохоронці проводять обшуки в Управлінні освіти Печерської РДА

Сума збитку, завданого місцевому бюджету в результаті розтрати коштів, виділених на закупівлю шкільних меблів, становить понад 450 тис. грн.

За фактом розтрати коштів, виділених на закупівлю шкільних меблів, проводяться обшуки в приміщеннях Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної державної адміністрації в місті Києві, а також за місцем проживання осіб, причетних до розтрати коштів місцевого бюджету. Про це в понеділок, 16 серпня, повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, посадові особи Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА уклали договір з підприємством про поставку шкільних меблів в кількості 1470 штук на загальну суму 940 800. При цьому встановлено, що поставлені меблі не відповідають технічним вимогам проведених публічних закупівель, а їхня вартість завищена більш ніж удвічі.

За висновком експертизи, сума збитку, завданого місцевому бюджету, становить понад 450 тис. грн.

Як повідомлялося раніше, правоохоронці проводять обшуки в приміщеннях Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, КП Дирекція з будівництва дорожньо-транспортних споруд м. Київ, ДП Укрдержбудекспертиза, у генерального підрядника, а також в підрядних організаціях.

У ДФС розповіли, як обшукали податківців Київської області

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись