• Сб. Фев 6th, 2021

Великі партії контрафактного алкоголю і сигарет вилучили на Львівщині

Окт 18, 2020

Великі партії контрафактного алкоголю і сигарет вилучили на Львівщині

Фото: facebook.com/MVS.LVIV У Львівській області вилучили великі партії контрафактних алкоголю і тютюнових виробів

Зловмисники продавали промислові партії контрафактної лікеро-горілчаної і тютюнової продукції через підприємства торгівлі.

  Сім тисяч пляшок контрафактного алкоголю і майже 176 тисяч пачок тютюнових виробів виявили та вилучили співробітники поліції і Держприкордонслужби під час обшуків у Львівській області, повідомляє відділ комунікації Головного управління Нацполіції у Львівській області.   За даними поліції, мова йде про злочинну схему торгівлі підробленими підакцизними товарами. «Використовуючи марки акцизного збору з ознаками фальсифікації, зловмисники продавали промислові партії контрафактної лікеро-горілчаної та тютюнової продукції через підприємства торгівлі — магазини, оптові магазини, а також переправляючи їх через кордон», — сказано в повідомленні.   Слідчі Яворівського відділу Нацполіції проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ознаками частини 1 статті 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту товарів, збут фальшивих грошей, державних цінних паперів, марок акцизного збору).  

    Раніше повідомлялося, що Україна серед лідерів тютюнової контрабанди в ЄС. Усього в Євросоюз з України за 2019 рік поставили 2,4 млрд сигарет, при цьому понад 133 млн надійшли нелегальними каналами.   Раніше на пункті пропуску Тиса українські прикордонники затримали водія, який намагався провезти в Угорщину партію сигарет. За даними ЗМІ, прикордонники затримали почесного консула Латвії в Закарпатській області Юрія Ігнатка.  

Источник