• Вт. Дек 1st, 2020

Вибори мерів: перші дані екзит-полів

Ноя 22, 2020

Вибори мерів: перші дані екзит-полів

Оприлюднено дані перших екзит-полів

Садовий лідирує на виборах мера у Львові, в Дніпрі перемагає Філатов, а Бондаренко — в Черкасах.

У Львові пройшов другий тур виборів мера міста. Лідирує чинний глава міської ради Андрій Садовий. Про це свідчать дані екзит-полу Liberty Report на замовлення програми Свобода слова Савіка Шустера.

За даними екзит-полу, чинний мер Львова отримує підтримку 62,8% виборців, а його опонента Олега Синютку підтримали 37,2%.

У Черкасах перемогу здобуває діючий мер Анатолій Бондаренко від партії За майбутнє (54,25%), Віктор Євпак отримує 45,75% голосів.

У Дніпрі відбувся другий тур місцевих виборів, де вибирали главу міста. Лідирує чинний мер Борис Філатов. Про це повідомляє Социс.

За даними екзит-полу, чинний мер Дніпра Борис Філатов отримав підтримку 78,75% виборців, а його конкурент Загід Краснов — 18,25%.

У другому турі виборів мера Рівного 22 листопада перемагає Віктор Шакірзян (Рівне разом). Його опонент Олександр Третяк (Європейська Солідарність) отримав 46,03% голосів.

У другому турі виборів мера Слов’янська перемагає чинний мер Вадим Лях, який отримав 58,8% голосів виборців. Його опонент, Павло Придворов, отримав 41,2% голосів. Про це свідчать дані екзит-полу компанії Research & Branding Group.

У Миколаєві пройшов другий тур місцевих виборів. Там лідирує чинний глава міста Олександр Сенкевич. Про це свідчать результати екзит-полу НикВести.

За результатами екзит-полу, за Сенкевича проголосували 61,6% виборців, а його конкурента Чайку підтримали 38,4% тих, хто проголосував.

Як повідомлялося, 15 листопада в семи українських містах пройшов другий тур місцевих виборів. Явка на них становила 24%. Крім вищезазначених міст, мерів обирали у Сумах, Одесі та Луцьку.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись